середа, 27 серпня 2014 р.

Святкуємо День Незалежності України !

Ти будеш жити Україно,  країно щастя і добра !

        


   Зростає, міцніє велика Держава,
        Цвіте, розквітає прославлений край
           На гордість, на щастя народу, на славу.
   Міцній, Україно, цвіти - розквітай!Незалежності 23 роки тому, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.
Цьогоріч святкування Дня Незалежності України було особливим для кожного українця.Мабуть, вперше за роки незалежності, ми збагнули, хто ми є насправді. Зрозуміли, що є вільною, свободолюбивою нацією, яка історично прагне свободи і має силу щось змінити, має відчуття власної правоти та гідності.Нарешті осягнули, що єдине, що має справжню вартість – це рідна земля, свобода, честь і гідність.
незалежність і свободу України, в будинку культури с. Хижа  для глядачів було проведено тематичний вечір «Рідний край де ми живемо, Україною зовемо».

Прапора, який є невід’ємною частиною святкування Незалежності майорів в руках дітей, а також оформлено  виставку-діалог«Символи не обирають – символи успадковують».

Лейтмотивом заходу розуміння того, що Україна може пишатися своїми славними синами і дочками, які щоденним подвигом, звитягою, героїзмом та наполегливою працею доводять це всьому світу.


                                         

Немає коментарів :

Дописати коментар