Зимової ночі приходить на землю Святий Миколай. Діти радо чекають на подарунки та приємні зустрічі, тому в бібліотеці панує дружня, творча, приємна атмосфера.Цей день є особливо бажаним дитячим святом, яке приноситьвідчуття передноворічної атмосфери. В бібліотеці для юних користувачів пройшла святкова ігротека "Святий Миколай іде- Різдво несе!". Діти уважно слухали про життя Святого Миколая, декламували вірші, співали пісні. До дня Святого Миколая в бібліотеці оформлено книжкову виставку "Новорічний серпантин". На завершення свята дітей пригостили солодкими подарунками.
неділя, 20 грудня 2020 р.
понеділок, 7 грудня 2020 р.
Розвиток демократії та місцевого самоврядування в Україні
7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування-це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських радах.
Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя одним з головних чинників розвитку громадського суспільства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Рекомендуємо переглянути віртуальну виставку "Розвиток демократії та місцевого самоврядування в Україні".
вівторок, 1 грудня 2020 р.
СНІД - як зупинити епідемію
Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначається 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.
День пам'яті жертв Голодомору в Україні
Відзначаючи раз у раз річницю Голодомору 1932-1933 років. ми з новою силою усвідомлюємо, який це був злочин проти українського народу не є історичним минулим . Вона і зараз болить і нагадує про себе .
«З рідним словом міцніє держава»
З
нагоди Дня української мови та писемності в краєзнавчій кімнаті бібліотеки-філіал с.
Хижа оформлено книжкову виставку «З рідним словом міцніє держава». З учасниками
клубу за інтересами «Хижанка»
бібліотечні працівники провели
віртуальну подорож нагадали
присутнім основні етапи непростої історії розвитку української мови. Говорити
про багатство української мови можна нескінченно, а співати наші пісні –
неймовірне задоволення, що хижаночки і робили. Присутні дізналися які пісні
співали їхні бабусі, у чому їх особливість до якого звичаю, яку пісню
використовували.. А головне, дівчатка запам’ятали. Що рідне слово – невід’ємна
частина рідного краю, нашої рідної землі, багатою славною історією.