Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначається 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом-звернути увагу суспільства на цю проблему.
Світ намагається зупинити епідемію ВІЛ. Два роки тому на черговій сесії Генеральної асамблеї ООН країни-учасниці домовились робити усе, аби до 2030 року хвороба перестала поширюватися, а люди, які живуть з ВІЛ, не зазнали дискримінації.
Незважаючи на те, що в Україні офіційно продовжують реєструвати випадки ВІЛ-інфекції, у тому числі випадки захворювання на СНІД, епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні можна зупинити. І для цього кожен громадянин має піклуватися про своє здоров'я, в повній мірі усвідомлювати, яку загрозу для життя несе ВІЛ/СНІД, шляхи передачі цієї хвороби.Як захиститись? Незнання - найкращий друг поширення хвороби. Замкнене коло.
Немає коментарів:
Дописати коментар